Instagram Takipçi Satın Al

Instagram'da popüler ve aktif hesap oluşturmak için kullanabileceğiniz Global, Türk ve Çekilişle Türk takipçi satın al.

İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram'da popüler ve aktif hesap oluşturmak için kullanabileceğiniz Global, Türk ve Çekilişle Türk takipçi satın al.

Instagram Çekiliş
Türk Takipçi

İncele Organik

Instagram
Global Takipçi

Instagram
Türk Takipçi

İncele Hızlı

Instagram Takipçi Satın Al

Instagram güvenilir takipçi, Instagram Türk Takipçi, Instagram bot takipçi ve Instagram güvenilir takipçi satın al paketlerimiz aşağıdadır. Instagram Türk ve Global takipçi satın almak için 3 kategorimiz bulunmaktadır. Instagram Çekilişle Takipçi satın al paketlerinde yapılan çekilişlerde sizi takip etme koşulu koyulur ve bu şekilde takipçiler gelir. En az düşüş bu paketimizde olur. Instagram Türk Takipçi satın al paketimizde ise kullanıcılar bizim kendi servislerimizden oluşan kullanıcılardır. %90'ı gerçek hesaplardır kalan kısım bot vb. gibi görünen hesaplar olabilir. Global Takipçi satın al paketinde ise anında gelen kullanıcılar gerçek yabancı ve bot hesaplardan oluşmaktadır. Düşüşlerde 30 günlük telafi hakkınız bulunmaktadır. Instagram takipçi satın aldıktan sonra siparişiniz hakkında bilgi almak için sipariş sonrası size verilen sipariş numarası ile siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz. Veya canlı destek hattımıza yada Whatsapp destek hattımıza sipariş numaranızı ileterek durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Instagram Türk Takipçi Satın Al

Instagram Türk Takipçi satın al paketiyle Instagram hesabınıza organik Türk takipçiler gelecektir. Instagram Türk Takipçiler sayesinde fenomen olma yolunda ilk adımları atmış olacaksınız. Instagram Türk Takipçi paketlerinde Instagram Çekilişle Takipçi ve Instagram Türk Takipçi olarak iki paket mevcuttur. Instagram Çekilişle Takipçi paketinde çekiliş yapan sayfalar sizi etiketler ve bu sayede Türk kullanıcılar sizi takip etmeye başlar. Instagram Çekilişle olan takipçiler en az düşüş yaşanan pakettir. Türk Takipçiler kendi istekleriyle Instagram hesabınızı takibe alır. Instagram Türk Takipçi paketi ise bizim kendi kullanıcı datalarımızdan oluşur. Yüzde doksanı Türk ve gerçek kullanıcılardan oluşur. Türk takipçi satın alırsanız siparişiniz genellikle anlık olarak işleme alınır ve hızlı bir şekilde tamamlanır.

 

Instagram Yabancı Takipçi Satın Al

Instagram yabancı takipçi satın al (global takipçi) paketinde kullanıcılar gerçek yabancı ve bot hesaplardan oluşmaktadır. Siparişiniz hızlı bir şekilde işleme alınıp hızlı bir şekilde tamamlanır. Aralarında bot hesaplar olduğu için düşüşler olabiliyor, düşüşlere karşı 30 gün boyunca telafi gönderim sağlamaktayız. 

 

Instagram Güvenilir Takipçi Satın Al

Instagram Güvenilir takipçi satın almak istiyorsanız üç paketimizde sizler için uygundur. Gerek hızlı işleme alma gerek 7/24 aktif olan canlı desteğimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. 

 

Instagram Takipçi Arttırma 

Instagram'da takipçi arttırmak için Instagram Çekilişle Türk Takipçi, Instagram Türk Takipçi ve Instagram Yabancı Takipçi paketlerimize göz atabilirsiniz. Hesabınıza gelen takipçiler sayesinde hesabınız daha ilgi çekici hale gelecektir.

 

SIK SORULAN SORULAR

Bizleri tercih etmeniz için sizlere haklı sebepler sunuyor, Takipçi sipariş teslimatı sürecinde bu sebeplerimizi bir bir yerine getiriyoruz.

Organik, Global ve Türk Data olmak üzere 3 hizmetimiz bulunmaktadır. Çekilişle gönderilen takipçiler kendi isteğiyle takip ettiği için organiktir.

Çekilişle Türk takipçi hizmeti 20.00 - 23.30 arasında işleme alınmaktadır. Diğer servislerimiz ise kısa süre içerisinde başlayıp tamamlanır.

Ücretsiz takipçi hilesi adı altında sunulan yerler hesap şifrenizi talep etmektedir. Bu tarz sitelere güvenmeyin ve işlem yapmayınız. Ücretsiz takipçi hizmetimiz bulunmuyor.

Instagram hesabınızı büyütmek istiyorsanız çeşitli reklam opsiyonlarını kullanabilir veya Gerçek Türk Takipçi satın alabilirsiniz.

Bizi tercih etmeniz için
BİR SÜRÜ NEDENİNİZ VAR!

 • Hızlı Onay

  Hızlı onay sürecimizle birlikte verdiğiniz siparişleri anlık olarak onaylıyoruz.

 • Garantili Hizmet

  Satın aldığınız Takipçi adlı hizmette telafi ibaresi varsa, düşüş olduğunda telafi ediyoruz.

İnstagram Takipçi Satın Al
 • Taksitli Ödeme

  3D Secure ile sunduğumuz güvenilir taksitli ödeme imkanıyla, kart bilgilerinizi güvenli tutun.

 • Canlı Destek

  Sipariş öncesi ve sonrası dilediğiniz zaman 7/24 destek alabilirsiniz.