Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaya önem gösteren kurumsal bir yazılım ve sosyal medya ajansıyız.

Biz kimiz?

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan WWW.MEDYABOOST.COM sorumlu değildir. WWW.MEDYABOOST.COM, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

WWW.MEDYABOOST.COM site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

WWW.MEDYABOOST.COM, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

Bu internet sitesi WWW.MEDYABOOST.COM'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. WWW.MEDYABOOST.COM, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

WWW.MEDYABOOST.COM bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, WWW.MEDYABOOST.COM markası ve diğer markalar, WWW.MEDYABOOST.COM alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. WWW.MEDYABOOST.COM'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

WWW.MEDYABOOST.COM, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Kullanım Koşulları  & Şartları:

Site içinde veya dışında WWW.MEDYABOOST.COM aracılığı ile ;

Site içinde veya dışında WWW.MEDYABOOST.COM ile paylaşılan tüm KİŞİSEL bilgilerinize WWW.MEDYABOOST.COM ve YARDIMCI KANALLAR tarafından reklam, duyuru, gelişme ve bilgi sms,mail vs. gönderme ve  kullanma hakkına izin verilmiş olur.

Site içinde veya dışında WWW.MEDYABOOST.COM ile Kişisel olmayan veya başka bir şahsın bilgilerinin paylaşması tamamen bilgiyi veren şahsın sorumluluğundadır, WWW.MEDYABOOST.COM hiç bir sebep veya koşuldan dolayı sorumlu tutulamaz.

Site içinde veya dışında WWW.MEDYABOOST.COM aracılığı ile paylaşılan bütün bilgilere WWW.MEDYABOOST.COM bilgilendirme,reklam,duyuru vs. yollama hakkına sahiptir.

Site içinde veya dışında WWW.MEDYABOOST.COM aracılığı ile verilen tüm siparişler , WWW.MEDYABOOST.COM kullanım sözleşmesine tabidir.

Siparişler, Oluşabilecek yoğunluk veya sorunlardan dolayı WWW.MEDYABOOST.COM tamamlanması için En az 2 ay süre istemektedir bu süre siparişin büyüklüğüne göre uzayabilir.

Siparişlerin 7 İş günü içinde başlamaması dahilinde sipariş verenin iade isteme hakkına sahiptir.

Siparişlerin 3 Ay içinde tamamlanmaması dahilinde, Sipariş verenin iptal etme hakkına sahiptir.

Siparişlerin 3 Ay içinde tamamlanmaması dahilinde, Sipariş verenin iptal etme isteği olursa, WWW.MEDYABOOST.COM verdiği hizmet bedelini alıp, Eksik verilen hizmet bedeli tutarını iade eder. (HİZMET ALINDIĞI ZAMANDAKİ HİZMET BEDELİ ÜSTÜNDEN HESAPLANARAK)

Sipariş sonlanmadan, Siparişte oluşabilecek sorunlardan dolayı, Sipariş verenin bilgilendirilmesi ve gerekirse iade edilir, Hizmet başlamış ise yapılan hizmet bedeli WWW.MEDYABOOST.COM tarafından alıp,Eksik verilen hizmet bedeli tutarını iade eder. (HİZMET ALINDIĞI ZAMANDAKİ HİZMET BEDELİ ÜSTÜNDEN HESAPLANARAK)

Sipariş tamamlandıktan sonra, Hizmetten kaynaklanan sorunlar tamamen hizmet alan şahsın sorumluluğundadır.

Sipariş tamamlandıktan sonra, Hizmet ile ilgili şikayet,iptal,iade vs. İstekte bulunulamaz.

Sipariş tamamlandıktan sonra, Hizmette ( %100 hizmetin yok olması, düşmesi , hesabın kapatılması vs.) oluşabilecek tüm sorunlar tamamen müşterinin sorumluluğundadır.

WWW.MEDYABOOST.COM Sunduğu hiçbir hizmet için garanti vermemektedir, Satıcı sadece siparişini tamamlamamlamakla mükelleftir. Sipariş öncesi veya sonrası oluşabilecek hiçbir sorunu kabul etmez.