Tiktok’ta Canlı Yayın Açmak İçin Kaç Takipçi Gerekli?

Tiktok’ta Canlı Yayın Açmak İçin Kaç Takipçi Gerekli?

Takipçi Satın Al - Blog - Tiktok’ta Canlı Yayın Açmak İçin Kaç Takipçi Gerekli?
Tiktok’ta Canlı Yayın Açmak İçin Kaç Takipçi Gerekli?

Son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan Tiktok, artan popülerliğiyle 1 milyardan fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Kullanıcıların çektiği birbirinden farklı videolarla insanları eğlendirdiği bir platform haline gelen Tiktok’un aynı zamanda canlı yayın özelliği de bulunuyor.

Peki Tiktok’ta canlı yayın nasıl açılır? Tiktok’ta canlı yayın açmak için kaç takipçi gerekli? Tiktok Takipçi Nasıl Satın Alınır? Gibi soruların cevabı yazımızda.

Tiktok’ta Canlı Yayın Açmak İçin Kaç Takipçi Gerekli?

Tiktok uygulamasında canlı yayın açmak için minimum 1000 takipçiye sahip olmanız ve 16 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Eğer takipçiniz 1000 sayısından düşükse yayın açamazsınız. Yine aynı şekilde yaşınız 16’dan küçükse yayını açsanız bile Tiktok Editörleri farketmesi durumunda sizin yayınınızı kapatır ve tekrar yayın açmanızı engeller.

1000 Takipçi 75 TL

TikTok Takipçi Satın AL

Tiktok’ta Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Tiktok’ta canlı yayın açmak için 1000 takipçi hedefinize sizi en hızlı şekilde ulaştıracak yöntem takipçi sitelerinden takipçi satın almaktır. Satın alacağınız takipçiler ile Tiktok’ta canlı yayın açabileceksiniz. Tiktok 1000 takipçi satın aldıktan sonra canlı yayın özelliğinizi aktifleştirmiş olacaksınız. Ayrıca bu takipçi sitelerinde Tiktok İzlenme Satın Al ve Tiktok Beğeni Satın Al gibi hizmetlerde bulunması sayesinde Tiktok’ta çok hızlı bir şekilde yükselmenize olanak sağlayacaktır.

Takipçiler Türk Olmak Zorunda mı?

Hayır. Tiktok takipçi satın aldıktan sonra canlı yayın açmanız için tiktok takipçilerinizin Türk olmasına gerek yok. Global yani yabancı veya bot kullanıcılarla bile canlı yayın açabilirsiniz. Ayrıca bu sitelerde videolarınız için ücretsiz Tiktok izlenme hizmetide mevcuttur.

Tiktok’ta Nasıl Canlı Yayın Açılır?

Tiktok’ta canlı yayın açmak için ilk olarak Tiktok 1000 takipçiye ulaştıktan sonra ve 16 yaşından büyükseniz şu adımları uygulayın.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Tiktok videolarını çekmek için kullandığınız en alttaki + butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra sağ alt köşede kameranın yanında bulunan “canlı” butonuna ardından “canlı yayına geç” butonlarına tıklıyorsunuz. Ve işte hazır artık canlı yayındasınız. Canlı yayında yüzlerce efekt mevcut. Ayrıca yorumları filtreleme ve kişileri engelleme, sessize alma gibi özellikler bulunuyor. Üstelik bunları sizin yapmanıza gerek yok. Belirleyeceğiniz moderatörler istemediğiniz kişileri yayından uzaklaştırabilirler.

Tiktok’ta Canlı Yayın Nasıl Açılır? Tiktok’ta Canlı Yayın Açmak İçin Kaç Takipçi Gerekli?

29.01.2022 19:32