TikTok Keşfete Düşme Saatleri

TikTok'ta keşfete düşmek isteyenlerin, paylaşım yaparken dikkat etmesi gereken saatleri paylaştık.

TikTok Keşfete Düşme Saatleri

TikTok'ta keşfete düşmek isteyenlerin, paylaşım yaparken dikkat etmesi gereken saatleri paylaştık.

Takipçi Satın Al - Blog - TikTok Keşfete Düşme Saatleri
TikTok Keşfete Düşme Saatleri

En popüler uygulamalardan birisi haline gelen Tiktok’ta kullanıcılar paylaşmış olduğu videoların keşfete düşmesi için büyük çaba sarfediyor. Peki Tiktok’ta keşfete nasıl düşülür ve Tiktok keşfete düşme saatleri nelerdir? 

 

Popülerliği günden güne artan Tiktok uygulamasında kullanıcıların yapmış olduğu videolu paylaşımlar keşfet adı verilen kısıma düştüğü taktirde yalnızca takipçilerine değil onu takip etmeyen kişilerin de önüne çıkmış oluyor ve bu sayede videolarına yüksek sayıda izlenme, beğeni ve yorum etkileşimleri geliyor. Ancak bazı kullanıcılar ne yaparsa yapsın Tiktok’ta keşfete düşemiyor. İşte sizin için derlediğimiz keşfete düşme yöntemleri.. 

 

Tiktok’ta Keşfete Nasıl Düşülür? 

Tiktok uygulamasında videonuzun keşfet bölümüne düşmesi için ilk olarak ilgi çekici ve farklı bir içerik paylaşmanız gerekiyor. Başkalarının paylaştığı bir videoyu yeniden paylaşmak veya benzer paylaşımlar yapmak Tiktok algoritmasında sizi bir kademe aşağı çekebiliyor. Bu yüzden paylaşımlarınız tamamen özgün olmalı. Ayrıca video kalitenizin yüksek olması (Örneğin 720p) gibi etkenlerde çok önemli.

 

Tiktok Keşfet Hilesi 

İnternette oldukça popüler hale gelen tiktok keşfet hilesi sayesinde Tiktok’ta tüm videolarınızın keşfete düşeceği belirtiliyor ancak böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Bu tarz siteler sizden şifrenizi isteyebilir ve günün sonunda hesap elinizden gitmiş olur. Bu tarz sitelere kesinlikle bilgilerinizi girmeyin. Ancak Medya Boost sitesi üzerinden kesinlikle şifrenizi vermeden yalnızca videonuzun linkiyle (bağlantısıyla) tiktok beğeni, tiktok izlenme ve tiktok yorum satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde gönderim sağlanır. Sipariş verdikten dakikalar sonra etkileşimleriniz videonuza ulaşır ve bu beğeni, izlenme ve yorumlar keşfete düşmenizi oldukça kolaylaştırır. Ayrıca yine Medya Boost sitesi üzerinden hesabınıza tiktok takipçi satın alıp tiktok canlı yayın hizmetini aktif hale getirebilirsiniz. 

 

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri 

Tiktok’ta keşfete düşme olasılığını en yüksek arttıracak şey keşfete düşme saatleri ve etiketlerdir. Tiktok’ta bu saatler aralığında yapmış olduğunuz paylaşımların Tiktok’ta keşfete düşme ihtimalini bi hayli  arttırmaktadır. İşte tiktok keşfete çıkma saatler; 

 

 - Pazartesi 20:30 

 - Salı 21:00 

 - Çarşamba 19:45 

 - Perşembe 22:00 

 - Cuma 21:00 

 - Cumartesi 17:30 

 - Pazar 15:00 

 

Tiktok Keşfete Düşme Etiketleri 

 

Tiktok uygulamasında diğer keşfete düşme taktiklerinden birisi de en sık kullanılan, en popüler ve video tarzınıza en uygun keşfete düşme etiketleri ise bunlardır.  

 

Tiktok Popüler Keşfet Etiketi

#keşfeteçıkmak #keşfetedüşmek #istanbul #türkiye #keşfet #like #videolike #takipciturkey #keşfetbeni #keşfetedüş #likes #video #tiktok 

TikTok Eğlence Etiketleri 

#popüler #eglence #eğlenceli #komik #komikmontaj #komikvideo # 

TikTok Yabancı Keşfet Hashtag 

#tiktok #love #instagram #photography #likeforlikes #follow #photooftheday #art #fashion #like #beautiful #happy #music #cute #followforfollowback #followme #picoftheday #life #style #photo #fun #travel #instadaily #likeforfollow #smile #beauty #model #nature #fypシ 

 

Tiktok keşfete düşmeniz için gerekli olan yöntemleri sizler için derledik. Bu yöntemler sayesinde videolarınızın daha sık keşfete düştüğünü göreceksiniz. 

17.02.2022 16:30