Tiktok Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Bilgisayar ile tiktok canlı yayın açma, ekran paylaşarak tiktok canlı yayın nasıl yapılır?

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Bilgisayar ile tiktok canlı yayın açma, ekran paylaşarak tiktok canlı yayın nasıl yapılır?

Takipçi Satın Al - Blog - Tiktok Canlı Yayın Nasıl Yapılır?
Tiktok Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

2022 yılının en popüler sosyal medya uygulaması olan Tiktok, canlı yayın hizmetini de duyurduktan sonra daha da popüler hale gelmeye başladı. Peki tiktok canlı yayın nasıl açılır, tiktok canlı yayın nasıl yapılır, tiktok canlı yayın için kaç takipçi gerekli gibi soruların yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz.  

 

Tiktok Canlı Yayın Açmak 

Tiktok’ta canlı yayın açmak için ilk olarak Tiktok’un belirlediği bazı şartlara uymanız gerekiyor. Bu şartları tamamlamadan Tiktok uygulamasında canlı yayın açmanız mümkün değildir. Tiktok yalnızca bu kriterler tamamlandığı taktirde canlı yayın hizmetinizi aktif hale getiriyor ve canlı yayın açabiliyorsunuz.  

 

Tiktok Canlı Yayın Açmak İçin Gerekenler 

Tiktok canlı yayın açmak için ilk olarak canlı yayın yani “live” butonunuzun aktif hale gelmesi gerekiyor. Bu butonun aktif hale gelmesi için Tiktok’ta 1000 takipçiye ulaşmalısınız. Tiktok’ta 1000 takipçiye ulaşmadan canlı yayın kesinlikle yapamazsınız. Peki nasıl 1000 takipçiye hızlı bir şekilde ulaşırım sorusuna yanıtımız ise Medya Boost sitesinde bulunan Tiktok 1000 takipçi satın al paketiyle dakikalar içerisinde en az 1000 takipçiye ulaşacaksınız. Ve yine dakikalar içerisinde canlı yayın butonunuzun aktif hale geldiğini göreceksiniz. İsterseniz yine Medya Boost sitesi üzerinden daha fazla Tiktok takipçi veya diğer Tiktok hizmetlerine göz atabilirsiniz. Tiktok beğeni ve Tiktok izlenme servislerinde de çok hızlı bir şekilde gönderim sağlanmaktadır. Tiktok güvenilir takipçi için size önerebileceğimiz en iyi yöntem budur.  

 

Tiktok canlı yayın butonunuz aktif hale geldikten sonra Tiktok’un belirlediği iki şart daha var. Bu şartlara uymadığınız taktirde canlı yayın açsanız bile Tiktok moderatörleri tarafından yayınınıza denk gelindiği taktirde, kalıcı olarak canlı yayın engeli yersiniz. Peki nedir bu iki şart? 

 

 - Canlı yayın yapıyor iseniz en az 16 yaşında olmalısınız.

 - Hediye gönderimi yapmak için ise en az 18 yaşında olmalısınız. 

 

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Yapılır? 

Tiktok’ta canlı yayın açmak için Tiktok 1000 takipçiye ulaştıktan sonra ve 16 yaşından büyükseniz şu adımları uygulayın; 

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Tiktok videolarını çekmek için kullandığınız en alttaki + butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra sağ alt köşede kameranın yanında bulunan “canlı” butonuna ardından “canlı yayına geç” butonlarına tıklıyorsunuz. Ve işte hazır artık canlı yayındasınız. Canlı yayında yüzlerce efekt mevcut. Ayrıca yorumları filtreleme ve kişileri engelleme, sessize alma gibi özellikler bulunuyor. Üstelik bunları sizin yapmanıza gerek yok. Belirleyeceğiniz moderatörler istemediğiniz kişileri yayından uzaklaştırabilirler. 

 

 

 

 

17.02.2022 14:00